Opis
HIRSCH Genuine Croco - Ten Pasek to esencja ponadczasowej elegancji.
- Poddawana ręcznie obróbce, głęboko barwiona w beczkach skóra z boków ciała krokodyla południowoamerykańskiego. Charakteryzuje się typową strukturą powierzchni w formie siatki złożonej z większych i mniejszych łusek. Podszewka HIRSCH Silkglove.
Szczegóły:
- Wersja płaska
- Delikatny szew zeszytowy "ton w ton"
- Ręcznie wykonany szew zeszytowy przy klamerce
- Ręcznie wykonany ścieg zabezpieczający przy szlufce
- Efektowna klamerka ze stali szlachetnej w wersji HIRSCH Tradition Design
- Wbudowane teleskopy szybkiego montażu [Quick Release]
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - PASEK
- Materiał - SKÓRA KROKODYLA
- Kolor - BRĄZOWY
- Mocowanie - TELESKOPY [Quick Release]
Zapięcie:
- Rodzaj - KLAMERKA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - ZŁOTY
Szerokość:
- przy kopercie - 20mm
- przy klamerce - 16mm
Długość:
- część z klamerką - 80mm
- część z dziurkami - 120mm
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Genuine Croco L |
| Model | 18920810-1-20 |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Kraj pochodzenia marki | Austria |
| Pasek - Rodzaj | Pasek |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Skóra naturalna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Brązowy - Ciemny |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 20mm |
| Szerokość przy zapięciu | 16mm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Pasek - Długość - Część Z Dziurkami | 120mm |
| Pasek - Długość - Część Ze Sprzączką | 80mm |
Bezpieczeństwo
Producent
HIRSCH Armbänder GmbH
Hirschstrasse 5
A-9020 Klagenfurt, Austria
information@hirschag.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
HIRSCH Armbänder GmbH
Hirschstrasse 5
A-9020 Klagenfurt, Austria
information@hirschag.com
Importer
Hirsch Bransolety Polska
ul. Młyńska 12
61-730 Poznań, Polska
elzbieta.siudak@hirschag.com
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
HIRSCH Genuine Croco L - BRĄZOWY - 20mm - Skórzany pasek do zegarka
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni