Opis
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - PASEK
- Materiał - SKÓRA NATURALNA
- Kolor - CIEMNY BRĄZ
- Mocowanie - UNIWERSALNE (teleskopy w zestawie)
Zapięcie:
- Rodzaj - KLAMERKA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - ZŁOTY
Szerokość:
- przy mocowaniu - 16mm
- przy klamerce - 14mm
Długość:
- część z klamerką - 70mm*
- część z dziurkami - 110mm*
*Zaokrąglenie pomiarów (≈5mm ; +/-2mmΔX)
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | CS1408101051 |
| Gwarancja | 1 miesiąc |
| Kraj pochodzenia marki | Holandia |
| Pasek - Rodzaj | Pasek |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Skóra naturalna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Brązowy - Ciemny |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 16mm |
| Szerokość przy zapięciu | 14mm |
| Zapięcie - Kolor | Złoty |
| Pasek - Długość - Część Z Dziurkami | 110mm |
| Pasek - Długość - Część Ze Sprzączką | 70mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
CLUSE CS1408101051 - 16mm - Ciemny brąz - Skórzany pasek do zegarka
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni