Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | JK-A02 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Męski |
| Mechanizm | Mechaniczny z automatycznym naciągiem |
| Wodoszczelność | 50m / 5atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Czarny |
| Koperta - Wysokość | 42mm |
| Koperta - Szerokość | 42mm |
| Koperta - Grubość* | 9mm |
| Tarcza - Kolor | Czarny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Szerokość przy mocowaniu | 20mm |
| Szerokość przy zapięciu | 20mm |
| Maksymalny obwód | 22cm |
Zegarek mechaniczny JORDAN KERR JK-A02
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni