Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | H8003-4 IPRG |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Mosiądz |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Różowe Złoto / Miedziany |
| Koperta - Wysokość | 32mm |
| Koperta - Szerokość | 32mm |
| Koperta - Grubość* | 9mm |
| Tarcza - Kolor | Różowe Złoto / Miedziany |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 14mm |
| Szerokość przy zapięciu | 14mm |
| Maksymalny obwód | 21cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zegarek JORDAN KERR H8003-4 IPRG
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni