Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | CWB0028 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Dziecięcy |
| Kraj pochodzenia marki | Czechy |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 50m / 5atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Mosiądz |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Czarny |
| Koperta - Wysokość | 35mm |
| Koperta - Szerokość | 35mm |
| Koperta - Grubość* | 12mm |
| Tarcza - Kolor | Biały |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 18mm |
| Szerokość przy zapięciu | 18mm |
| Maksymalny obwód | 19cm |
Bezpieczeństwo
Producent
Továrna na čas s.r.o.
U Dubu 748
549 01 Nové Město nad Metují, Czechy
info@tovarnanacas.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Továrna na čas s.r.o.
U Dubu 748
549 01 Nové Město nad Metují, Czechy
info@tovarnanacas.cz
Importer
Továrna na čas s.r.o.
U Dubu 748
549 01 Nové Město nad Metují, Czechy
info@tovarnanacas.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zegarek CLOCKODILE CWB0028
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni