Opis
Mechanizm: Kwarcowy
Zasilanie: 1x Bateria AA/LR6
Obudowa - Materiał: Metal
Obudowa - Kształt: Okrągłą
Obudowa - Kolor: Srebrny
Tarcza - Rodzaj: Analogowe
Tarcza - Kolor: Kolorowy
Tarcza - System liczbowy: Cyfry arabskie
Wymiary - Wysokość: 30cm
Wymiary - Szerokość: 30cm
Wymiary - Grubość: 4,5cm
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | AM2212CL.OE |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Niemcy |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Tarcza - Kolor | Wielokolorowy |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Obudowa - Kolor | Srebrny |
| Obudowa - Kształt | Okrągły |
| Obudowa - materiał | Metal |
| Obudowa - grubość | 4,5cm |
| Obudowa - szerokość | 30cm |
| Obudowa - wysokość | 30cm |
| Zasilanie | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
| Płynny sekundnik (SWEEP) | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zegar ścienny MPM AM2212CL.OE - 30cm
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni