Opis
Mechanizm:
- Typ - AUTOMATYCZNY - mechaniczny z automatycznym naciągiem,
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - RÓŻOWE ZŁOTO / MIEDZIANY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 43mm / GRUBOŚĆ 14mm
- Wodoszczelność - 50M / 5ATM
- Szkło - MINERALNE - niska odporność na zarysowania.
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - CZARNY
- Indeksy - w kolorze RÓŻOWEGO ZŁOTA.
- Wskazówki - w kolorze RÓŻOWEGO ZŁOTA z powłoką luminescencyjną.
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA,
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - RÓŻOWE ZŁOTO / MIEDZIANY
- Szerokość przy mocowaniu - 22mm
- Szerokość przy zapięciu - 22mm
- Maksymalny obwód - 21cm
Funkcje:
- BRAK.
Informacje ogólne:
- MADE IN LITHUANIA - Produkt projektowany i składany na Litwie.
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek VOSTOK EUROPE,
- pudełko VOSTOK EUROPE,
- instrukcję obsługi,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Limousine GAZ-14 |
| Model | NH38A-560B682B |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Litwa |
| Mechanizm | Mechaniczny z automatycznym naciągiem |
| Wodoszczelność | 50m / 5atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Różowe Złoto / Miedziany |
| Koperta - Wysokość | 43mm |
| Koperta - Szerokość | 43mm |
| Koperta - Grubość* | 14mm |
| Tarcza - Kolor | Czarny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek - Rodzaj | Bransoleta |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Stal nierdzewna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Różowe Złoto / Miedziany |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 22mm |
| Szerokość przy zapięciu | 22mm |
| Maksymalny obwód | 21cm |
| Zapięcie - Kolor | Różowe Złoto |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
VOSTOK EUROPE NH38A-560B682B - Limousine GAZ-14 - Męski - Zegarek na bransolecie
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni