Opis
Obrazek posrebrzany przy użyciu technologii PVD (Miro-Silver) z napisem na emblemacie na białym panelu ze srebrnym zdobieniem
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | VL857/3L |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Włochy |
| Kształt | Serce |
| Długość / Grubość | 3cm |
| Szerokość | 14cm |
| Wysokość | 12cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
VALENTI VL857/3L - 14x12cm - Obrazek Komunia
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni