Opis
Ramka posrebrzana przy użyciu technologii PVD (Miro-Silver) błyszcząca z matowymi elementami, zdobiona emblematem pozłacanym o tematyce Komunii.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | VL51112/4L |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Włochy |
| Kształt | Prostokąt |
| Długość / Grubość | 3cm |
| Szerokość | 13cm |
| Wysokość | 18cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
VALENTI VL51112/4L - 13x18cm - Ramka do zdjęcia Komunia
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni