Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - zasilany baterią srebrową
Koperta:
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - CZARNY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 45mm / GRUBOŚĆ 14mm
- Wodoszczelność - 100M / 10ATM
- Szkło - MINERALNE - niska odporność na zarysowania
Tarcza:
- Typ - ELEKTRONICZNY - cyfrowa forma prezentacji czasu
- Kolor - JASNY
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kolor - CZARNY
- Szerokość przy mocowania - 25mm
- Szerokość przy zapięciu - 19mm
- Maksymalny obwód - 22,5cm
Funkcje:
- ALARM,
- STOPER,
- PODŚWIETLENIE,
- CZAS 12/24H.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - POLSKA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek TIMEMASTER,
- oryginalne opakowanie TIMEMASTER,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | 008/14 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Polska |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 100m / 10atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Czarny |
| Koperta - Wysokość | 45mm |
| Koperta - Szerokość | 45mm |
| Koperta - Grubość* | 14mm |
| Tarcza - Kolor | Wyświetlacz - Jasny |
| Tarcza - Typ | Elektroniczny |
| Pasek - Rodzaj | Pasek |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Czarny |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 25mm |
| Szerokość przy zapięciu | 19mm |
| Maksymalny obwód | 22,5cm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Alarm | Tak |
| Data | Tak |
| Format 12/24 godzinny | Nie |
| Podświetlenie | Tak |
| Stoper | Tak |
| Strefy czasowe | Nie |
| Timer | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
TIMEMASTER 008/14 - Męski - Zegarek na pasku
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni