Opis
Parametry:
- Materiał - PCV
- Kolor - GRANATOWY
- Rozmiar - 26mm
- Grubość materiału - 1.6 mm
- Długość wew. - 9.0 mm
- Szerokość wew. - 26mm
- Wysokość wew. - 6.0 mm
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | D.6018-N-26 |
| Szlufka - Materiał | Tworzywo PCV |
| Szlufka - Kolor | Granatowy |
| Szlufka - Rozmiar | 26mm |
| Szlufka - Długość wew. | 9.0mm |
| Szlufka - Szerokość wew. | 26mm |
| Szlufka - Wysokość wew. | 6.0 mm |
Bezpieczeństwo
Producent
Hurtownia Tekla
ul.Książkowa 9G/115
03-134 Warszawa, Polska
adampieta@wp.pl
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Hurtownia Tekla
ul.Książkowa 9G/115
03-134 Warszawa, Polska
adampieta@wp.pl
Importer
Hurtownia Tekla
ul.Książkowa 9G/115
03-134 Warszawa, Polska
adampieta@wp.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Szlufka do paska - PCV - Granatowa - 26mm
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni