Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | QXN227G |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Japonia |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Tarcza - Kolor | Brązowy |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Obudowa - Kolor | Brązowy |
| Obudowa - Kształt | Inny |
| Obudowa - materiał | Drewno |
| Obudowa - grubość | 12cm |
| Obudowa - szerokość | 20,5cm |
| Obudowa - wysokość | 26,5cm |
| Zasilanie | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
Bezpieczeństwo
Producent
Seiko Watch Corporation
26-1, Ginza 1-Chome, Chuo-ku
104-8118 Tokio, Japonia
info@seiko.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Seiko Germany, Branch of Seiko Watch Europe S.A.S.
Parsevalstr. 9 a/b
40468 Düsseldorf, Niemcy
info@seiko.de
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
SEIKO QXN227G - Zegar stołowy
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni