Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - mechanizm zasilany baterią srebrową
Koperta:
- Materiał - METAL
- Kształt - KWADRATOWY
- Kolor - SREBRNY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 21mm / GRUBOŚĆ 7mm
- Wodoszczelność - 30M / 3ATM
- Szkło - MINERALNE - niska odporność na zarysowania
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu
- Kolor - SREBRNY
- Indeksy - w kolorze SREBRNYM
- Wskazówki - w kolorze SREBRNYM
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA
- Materiał - METAL
- Kolor - SREBRNY
- Szerokość przy mocowania - 12mm
- Szerokość przy zapięciu - 10mm
- Maksymalny obwód - 17cm
Funkcje:
- BRAK.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - JAPONIA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek Q&Q,
- oryginalne opakowanie Q&Q,
- kartę gwarancyjną dystrybutora.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | Q28C-003P |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Japonia |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Metal |
| Koperta - Kształt | Kwadratowy |
| Koperta - Kolor | Srebrny |
| Koperta - Wysokość | 21mm |
| Koperta - Szerokość | 21mm |
| Koperta - Grubość* | 7mm |
| Tarcza - Kolor | Srebrny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek - Rodzaj | Bransoleta |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Stal nierdzewna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Srebrny |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 12mm |
| Szerokość przy zapięciu | 10mm |
| Maksymalny obwód | 17cm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Q&Q Q28C-003P - Damski - Zegarek na bransolecie
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni