Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | RLOS-V04 |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 24mm |
| Szerokość przy zapięciu | 24mm |
| Zapięcie - Kolor | Czarny |
| Pasek - Długość - Część Z Dziurkami | 120mm |
| Pasek - Długość - Część Ze Sprzączką | 80mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pasek LOSER RLOS-V04 - Czarny- 24mm
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni