Opis
Hiszpańska skóra "Top Grain", z której wykonany jest ten pasek, jest często określana jako najlepsza skóra na świecie.
Podczas gdy powszechnie dostępne paski skórzane zawierają jedynie sprasowane dolne warstwy skóry (tzw. "Genuine Leather"), w przypadku skóry "Top Grain" wybierane są jedynie najdelikatniejsze i najbardziej wytrzymałe części górnej skóry. Są one następnie cięte na precyzyjne kawałki, barwione organicznie przy użyciu naturalnych barwników i zszywane bawełnianą nicią, aby nadać im sportowy charakter.
W słonecznej Hiszpanii, dzięki tej precyzyjnej pracy ręcznej powstają wyjątkowe, trwałe i giętkie paski z najlepszych na świecie materiałów, gotowe nadać Twojemu zegarkowi niepowtarzalny i luksusowy wygląd.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Apple Watch |
| Model | LSXACS2 |
| Gwarancja | 1 miesiąc |
| Kraj pochodzenia marki | Czechy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Profilowane |
| Szerokość przy mocowaniu | 42mm |
| Szerokość przy zapięciu | 22mm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Pasek - Długość - Część Z Dziurkami | 120mm |
| Pasek - Długość - Część Ze Sprzączką | 75mm |
Bezpieczeństwo
Producent
Továrna na čas s.r.o.
U Dubu 748
549 01 Nové Město nad Metují, Czechy
info@tovarnanacas.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Továrna na čas s.r.o.
U Dubu 748
549 01 Nové Město nad Metují, Czechy
info@tovarnanacas.cz
Importer
Továrna na čas s.r.o.
U Dubu 748
549 01 Nové Město nad Metují, Czechy
info@tovarnanacas.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pasek LAVVU LSXACS2 do APPLE WATCH 42-44 - Brązowy
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni