Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Deep Water |
| Kraj pochodzenia marki | Polska |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 24mm |
| Szerokość przy zapięciu | 22mm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Pasek - Długość - Część Z Dziurkami | 125mm |
| Pasek - Długość - Część Ze Sprzączką | 80mm |
Bezpieczeństwo
Producent
Balticus Spółka Akcyjna
ul.Osiedlowa 12/1
84-123 Rekowo Górne, Polska
info@balticus-watches.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Balticus Spółka Akcyjna
ul.Osiedlowa 12/1
84-123 Rekowo Górne, Polska
info@balticus-watches.com
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pasek BALTICUS Deep Water - 24/22 - Silikon Pomarańczowy - Klamerka (S)
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni