Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY
- Zasilanie - BATERYJNE 1x AA/LR6
Obudowa:
- Materiał - METAL
- Kolor - ZIELONY
- Szkło - PLEXI w pełni osłaniające tarczę.
- Wymiary - 11,5cm x 16cm x 5,5cm [szer x wys x gł],
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWA
- Kolor - BIAŁY
- Cyfry - w kolorze CZARNYM
- Wskazówki - w kolorze CZARNYM
Funkcje:
- PŁYNNY SEKUNDNIK SWEEP,
- ALARM - alarm z funkcją drzemki, budzenie narastającym dźwiękiem elektronicznym.
- PODŚWIETLENIE - po naciśnięciu przycisku.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | PT256 - Green |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Chiny |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Tarcza - Kolor | Biały |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Obudowa - Kolor | Zielony |
| Obudowa - Kształt | Okrągły |
| Obudowa - materiał | Metal |
| Obudowa - grubość | 5,5cm |
| Obudowa - szerokość | 11,5cm |
| Obudowa - wysokość | 16cm |
| Zasilanie | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Podświetlenie | Nie |
| Drzemka | Nie |
| Alarm | Tak |
Bezpieczeństwo
Producent
PERFECT HURT WOJCIECH KOZŁOWSKI
Ul. Godebskiego 2d
05-090 Janki, Polska
perfect.hurtownia@gmail.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
PERFECT HURT WOJCIECH KOZŁOWSKI
ul. Godebskiego 2d
05-090 Janki, Polska
perfect.hurtownia@gmail.com
Importer
PERFECT HURT WOJCIECH KOZŁOWSKI
Ul. Godebskiego 2d
05-090 Janki, Polska
perfect.hurtownia@gmail.com
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PERFECT PT256 - Green - Budzik wskazówkowy
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni