Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - mechanizm zasilany baterią srebrową,
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA,
- Kształt - PROSTOKĄTNY,
- Kolor - ZŁOTY,
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 24mm / WYSOKOŚĆ 30mm / GRUBOŚĆ 7mm,
- Wodoszczelność - 30M / 3ATM,
- Szkło - MINERALNE - niska odporność na zarysowania,
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu,
- Kolor - BIAŁY,
- Wskazówki - w kolorze ZŁOTYM,
- Indeksy - w kolorze ZŁOTYM
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA,
- Materiał - STAL NIERDZEWNA,
- Kolor - ZŁOTY,
- Szerokość przy mocowania - 14mm,
- Szerokość przy zapięciu - 14mm,
- Maksymalny obwód - 20cm
Funkcje:
- BRAK.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - DANIA.
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek OBAKU,
- firmowe opakowanie OBAKU,
- kartę gwarancyjną dystrybutora.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | V311LXGWSG |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Dania |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Prostokątny |
| Koperta - Kolor | Złoty |
| Koperta - Wysokość | 30mm |
| Koperta - Szerokość | 24mm |
| Koperta - Grubość* | 7mm |
| Tarcza - Kolor | Biały |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek - Rodzaj | Bransoleta |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Stal nierdzewna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Złoty |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 14mm |
| Szerokość przy zapięciu | 14mm |
| Maksymalny obwód | 20cm |
| Zapięcie - Kolor | Złoty |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
OBAKU V311LXGWSG - Damski - Zegarek na bransolecie
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni