Opis
Biżuteria - Parametry:
- Materiał - SREBRO AG925
- Kolor - ŻÓŁTO ZŁOTY
- Bigiel - BIGIEL
- Wykończenie - POZŁACANIE
Biżuteria - Wymiary:
- Wysokość kolczyka - 14mm
- Szerokość kolczyka - 13mm
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalną biżuterie JVD,
- firmowe opakowanie JVD,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | SVLE0579XH2GO00 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Czechy |
| Materiał biżuterii | Srebro Ag925 |
| Kolor | Złoty |
| Zapięcie / bigiel | Bigiel |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Waga | 3.20 g |
| Wykończenie | Pozłacanie |
| Biżuteria - wysokość | 14mm |
| Biżuteria - szerokość | 13mm |
Bezpieczeństwo
Producent
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Importer
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
JVD SVLE0579XH2GO00 - Srebro Ag925 - Kolczyki
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni