Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY
- Zasilanie - BATERYJNE 1x AA/LR6
Obudowa:
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kolor - NIEBIESKO-BIAŁY
- Szkło - PLEXI w pełni osłaniające tarczę.
- Wymiary - 9cm x 9cm x 4,5cm [szer x wys x gł],
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWA
- Kolor - BIAŁY
- Cyfry - w kolorze TĘCZOWYM
- Wskazówki - w kolorze CZARNYM
Funkcje:
- PODŚWIETLENIE - po naciśnięciu przycisku.
- ALARM - alarm z funkcją drzemki, budzenie dźwiękiem elektronicznym.
- DRZEMKA - 4 min. - czas trwania drzemki od przerwania alarmu.
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny budzik JVD z opakowaniem,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | SRP9001.2 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Czechy |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Tarcza - Kolor | Biały |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Obudowa - Kolor | Niebieski |
| Obudowa - Kształt | Okrągły |
| Obudowa - materiał | Tworzywo sztuczne |
| Obudowa - grubość | 4,5cm |
| Obudowa - szerokość | 9cm |
| Obudowa - wysokość | 9cm |
| Zasilanie | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Podświetlenie | Nie |
| Drzemka | Tak |
| Alarm | Tak |
Bezpieczeństwo
Producent
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Importer
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
JVD SRP9001.2 - 9cm - Biało-Niebieski - Budzik wskazówkowy
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni