Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | RB9359.1 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Czechy |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Tarcza - Kolor | Wyświetlacz - Jasny |
| Tarcza - Typ | Elektroniczny |
| Obudowa - Kolor | Czarny |
| Obudowa - Kształt | Prostokątny |
| Obudowa - materiał | Tworzywo sztuczne |
| Obudowa - grubość | 3cm |
| Obudowa - szerokość | 40cm |
| Obudowa - wysokość | 20cm |
| Zasilanie | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Sterowanie drogą radiową | Tak |
| Data | Tak |
| Format 12/24 godzinny | Tak |
| Projektor | Nie |
| Termometr | Tak |
| Higrometr | Tak |
Bezpieczeństwo
Producent
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Importer
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
JVD RB9359.1 - 40x20cm - CZARNY - Zegar elektroniczny
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni