Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | NR2219/23 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Czechy |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Tarcza - Kolor | Biały |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Obudowa - Kolor | Brązowy |
| Obudowa - Kształt | Okrągły |
| Obudowa - materiał | Drewno |
| Obudowa - grubość | 13cm |
| Obudowa - szerokość | 24,5cm |
| Obudowa - wysokość | 60cm |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Sterowanie drogą radiową | Tak |
Bezpieczeństwo
Producent
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Importer
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
JVD NR2219/23 - 24,5x60cm - Brązowy - Zegar wiszący
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni