Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | L1010 IPG - White |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Chiny |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Mosiądz |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Złoty |
| Koperta - Wysokość | 39mm |
| Koperta - Szerokość | 39mm |
| Koperta - Grubość* | 9,5mm |
| Tarcza - Kolor | Biały |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Maksymalny obwód | 21cm |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
JORDAN KEER L1010 IPG - White - Męski - Zegarek na bransolecie
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni