Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - ZŁOTY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 38mm / GRUBOŚĆ 11mm
- Wodoszczelność - 30M / 3ATM
- Szkło - MINERALNE - niska odporność na zarysowania
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu
- Kolor - CZERWONY
- Indeksy - w kolorze ZŁOTYM
- Wskazówki - w kolorze ZŁOTYM
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK
- Materiał - SKÓRA
- Kolor - CZERWONY
- Szerokość przy mocowaniu - 14mm
- Szerokość przy zapięciu - 12mm
- Maksymalny obwód - 18,5cm
Funkcje:
- BRAK.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - BELGIA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek ICE-WATCH,
- firmowe opakowanie ICE-WATCH,
- kartę gwarancyjną dystrybutora.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Ice Time |
| Model | 013063 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Belgia |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Złoty |
| Koperta - Wysokość | 38mm |
| Koperta - Szerokość | 38mm |
| Koperta - Grubość* | 11mm |
| Tarcza - Kolor | Czerwony |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek - Rodzaj | Pasek |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Skóra naturalna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Bordowy |
| Szerokość przy mocowaniu | 14mm |
| Szerokość przy zapięciu | 12mm |
| Maksymalny obwód | 18,5cm |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
ICE-WATCH 013063 - Ice Time - Damski - Zegarek na pasku
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni