Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - CZARNY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 41mm / GRUBOŚĆ 6,5mm
- Wodoszczelność - 30M / 3ATM
- Szkło - MINERALNE - niska odporność na zarysowania
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu
- Kolor - CZARNY
- Indeksy - w kolorze RÓŻOWEGO ZŁOTA
- Wskazówki - w kolorze RÓŻOWEGO ZŁOTA
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK
- Materiał - SKÓRA
- Kolor - CZARNY
- Szerokość przy mocowaniu - 20mm
- Szerokość przy zapięciu - 18mm
- Maksymalny obwód - 20,5cm
Funkcje:
- BRAK.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - BELGIA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek ICE-WATCH,
- firmowe opakowanie ICE-WATCH,
- kartę gwarancyjną dystrybutora.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Ice City - Cottage |
| Model | 001385 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Belgia |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Czarny |
| Koperta - Wysokość | 36mm |
| Koperta - Szerokość | 36mm |
| Koperta - Grubość* | 6mm |
| Tarcza - Kolor | Czarny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek - Rodzaj | Pasek |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Skóra naturalna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Czarny |
| Szerokość przy mocowaniu | 18mm |
| Szerokość przy zapięciu | 16mm |
| Maksymalny obwód | 19,5cm |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
ICE-WATCH 001385 - Ice City - Cottage - (CHL.B.COT.36.N.15) - Damski - Zegarek na pasku
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni