Opis
Kolorowy obrazek posrebrzany przy użyciu technologii PVD z napisem na emblemacie w białej oprawie.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | FU810615CERWB |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Włochy |
| Kształt | Prostokąt |
| Długość / Grubość | 3cm |
| Szerokość | 15cm |
| Wysokość | 15cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
FUSELLI FU810615CERWB - 15x15cm - Obrazek Komunia Chłopiec Kolorowy
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni