Opis
Szkło:
- Kształt - OKRĄGŁY,
- Wysokość - 47cm
- Szerokość - 47cm
- Grubość - 4mm
Pasuje do:
- DZ4296
- DZ4297
- DZ4298
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | DZ4296 DZ4297 DZ4298 |
| Gwarancja | 1 miesiąc |
| Kraj pochodzenia marki | Stany Zjednoczone (USA) |
| Szkło - kształt | Okrągły |
| Szkło - wysokość | 47cm |
| Szkło - szerokość | 47cm |
| Szkło - grubość | 4mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
DIESEL DZ4296 DZ4297 DZ4298 - Szkło do zegarka
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni