Opis
Szkło:
- Kształt - PROSTOKĄTNY,
- Wysokość - 39cm
- Szerokość - 35cm
- Grubość - 4,2mm
Pasuje do:
- DZ4163
- DZ4164
- DZ4165
- DZ4166
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | DZ4163 DZ4164 DZ4165 DZ4166 |
| Gwarancja | 1 miesiąc |
| Kraj pochodzenia marki | Stany Zjednoczone (USA) |
| Szkło - kształt | Prostokątny |
| Szkło - wysokość | 39cm |
| Szkło - szerokość | 35cm |
| Szkło - grubość | 4,2mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
DIESEL DZ4163 DZ4164 DZ4165 DZ4166 - Szkło do zegarka
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni