Opis
Mechanizm:
- Typ - SOLAR - mechanizm zasilany energią słoneczną.
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA,
- Kształt - OKRĄGŁY,
- Kolor - SREBRNY,
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 38mm / GRUBOŚĆ 5mm,
- Wodoszczelność - 50M / 5ATM,
- Szkło - MINERALNE - niska odporność na zarysowania,
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu,
- Kolor - RÓŻOWY,
- Indeksy - w kolorze SREBRNYM,
- Wskazówki - w kolorze SREBRNYM,
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK,
- Materiał - SKÓRA,
- Kolor - BEŻOWY,
- Szerokość przy mocowania - 20mm,
- Szerokość przy zapięciu - 18mm,
- Maksymalny obwód - 21cm
Funkcje:
- BRAK.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - JAPONIA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek CITIZEN,
- firmowe opakowanie CITIZEN,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Suratto |
| Model | AR3120-41X |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Japonia |
| Mechanizm | Solar / Eco-Drive |
| Wodoszczelność | 50m / 5atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Srebrny |
| Koperta - Wysokość | 38mm |
| Koperta - Szerokość | 38mm |
| Koperta - Grubość* | 5mm |
| Tarcza - Kolor | Różowy |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek - Rodzaj | Pasek |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Skóra naturalna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Beżowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 20mm |
| Szerokość przy zapięciu | 18mm |
| Maksymalny obwód | 21cm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
CITIZEN AR3120-41X - Suratto - Damski - Zegarek na pasku
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni