Opis
Mechanizm:
- Typ - SOLAR - Mechanizm zasilany energią słoneczną,
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - SREBRNY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 44mm / GRUBOŚĆ 12mm
- Wodoszczelność - 200M / 20ATM
- Szkło - MINERALNE - mała odporność na zarysowania
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - ZIELONY
- Indeksy - w kolorze SREBRNYM
- Wskazówki - w kolorze SREBRNYM
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNY
- Maksymalny obwód - 20cm
Funkcje:
- DATA - Automatyczny kalendarz, pokazujący dzień miesiąca, miesiąc i rok, bez względu na rok przestępny lub długości danego miesiąca.
- STOPER - maksymalnie do 24h, z dokładnością do 1/100 sekundy.
- TIMER - maksymalnie do 24h, gdy czas zejdzie do zera, zostanie wyemitowany sygnał dźwiękowy.
- ALARM - maksymalnie można ustawić 5 alarmów, każdy z możliwością drzemki.
- CZAS ŚWIATOWY - umożliwia odczytu godzin we wszystkich strefach czasowych.
- PODŚWIETLENIE - typu DUAL ILLUMINATOR, jest możliwość włączyć automatyczne podświetlenie, uruchamiane poprzez szybki obrót nadgarstka.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - JAPONIA
GWARANCJA 3+3 LATA - produkt z oficjalnej dystrybucji GRUPA ZIBI S.A.
- Podstawowy okres gwarancji wynosi 3 lata z możliwością odpłatnego przedłużenia, o dodatkowe 3 lata, na decyzję jest 30 dni od daty zakupu.
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek CASIO G-Shock,
- firmowe opakowanie CASIO,
- instrukcję obsługi w języku polskim,
- kartę gwarancyjną dystrybutora.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | G-Shock |
| Model | GST-B1000D-3AER |
| Gwarancja | 3+3 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Japonia |
| Mechanizm | Solar / Eco-Drive |
| Wodoszczelność | 200m / 20atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Srebrny |
| Koperta - Wysokość | 44mm |
| Koperta - Szerokość | 44mm |
| Koperta - Grubość* | 12mm |
| Tarcza - Kolor | Czarny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek - Rodzaj | Bransoleta |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Stal nierdzewna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Srebrny |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Profilowane |
| Maksymalny obwód | 20cm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Wskaźnik dnia tygodnia | Tak |
| Wskaźnik dnia miesiąca (Datownik) | Tak |
| Strefy czasowe | Nie |
| Czas światowy | Nie |
| Czas 24 godzinny | Tak |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
CASIO GST-B1000D-3AER - G-Shock - Męski - Zegarek na bransolecie
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni