Opis
BRAUN BC14 - Zegar cyfrowy z datą, temperaturą i funkcją budzika.
- • Sterowany radiowo — ten zegar Braun jest ustawiany i sterowany automatycznie za pomocą sygnału radiowego DCF dla strefy czasowej Europy Środkowej. (Obejmuje to większość Europy Środkowej i Zachodniej, w tym Niemcy, Francję, Holandię, Belgię, Danię, Szwajcarię, północne Włochy itp.). Nie nadaje się do użytku w Wielkiej Brytanii ani Irlandii. Funkcję sterowania radiowego można wyłączyć, a zegar można ustawić ręcznie do użytku w krajach, w których sygnał sterowany radiowo nie może zostać zarejestrowany przez zegar
- Duży wyświetlacz LCD pokazuje temperaturę wewnętrzną (w stopniach Celsjusza lub Fahrenheita), datę (dzień i miesiąc) i dzień tygodnia.
- Alarm dźwiękowy Crescendo - alarm dźwiękowy jest częstszy, jeśli nie jest wyłączony.
- Łatwy montaż na ścianie za pomocą centralnego otworu montażowego.
- Składana tylna podstawka umożliwia również wyświetlanie zegara jako dużego zegara biurkowego.
- Odwrócony wyświetlacz LCD z opcją ustawienia 12-godzinnego / 24-godzinnego (*kontrast wyświetlacza cyfrowego może się różnić w zależności od oświetlenia w pomieszczeniu.)
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY sterowany drogą radiową [DCF77]
- Zasilanie - BATERYJNE 2x AA/LR6 (brak w zestawie)
Obudowa:
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kolor - CZARNY
- Szkło - PLEXI w pełni osłaniające tarczę.
- Wymiary - 26,1cm x 17,3cm x cm [szer x wys x gł],
Tarcza:
- Typ - CYFROWY - Wyświetlacz LCD
- Kolor - CIEMNY [NEGATYW]
Funkcje:
- ALARM - alarm z funkcją drzemki, budzenie narastającym dźwiękiem elektronicznym.
- DATA - wskaźnik dni tygodnia, dni miesiąca oraz miesiąc.
- TERMOMETR - wskaźnik temperatury otoczenia (stopnie Celsjusza lub Fahrenheita)
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny budzik BRAUN z opakowaniem,
- instrukcję obsługi.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | BC14B-DCF |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Niemcy |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Tarcza - Kolor | Wyświetlacz - Ciemny |
| Tarcza - Typ | Elektroniczny |
| Obudowa - Kolor | Czarny |
| Obudowa - Kształt | Prostokątny |
| Obudowa - materiał | Tworzywo sztuczne |
| Obudowa - grubość | 4cm |
| Obudowa - szerokość | 26cm |
| Obudowa - wysokość | 17cm |
| Zasilanie | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Sterowanie drogą radiową | Tak |
| Podświetlenie | Nie |
| Drzemka | Nie |
| Alarm | Tak |
| Data | Tak |
| Format 12/24 godzinny | Tak |
| Projektor | Nie |
| Termometr | Tak |
| Higrometr | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
BRAUN BC14B-DCF - 26,1x17,3cm - CZARNY - Zegar elektroniczny z datą i temperaturą
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni