Opis
Mechanizm:
- Typ - AUTOMATYCZNY - mechaniczny z automatycznym naciągiem.
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - SREBRNY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 45mm / GRUBOŚĆ 12mm
- Wodoszczelność - 100M / 10ATM
- Szkło - SZAFIROWE - duża odporność na zarysowania.
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - CZARNY
- Indeksy - w kolorze SREBRNYM z powłoką luminescencyjną
- Wskazówki - w kolorze SREBRNYM z powłoką luminescencyjną.
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNY
- Szerokość przy mocowaniu - 22mm
- Szerokość przy klamerce - 22mm
- Maksymalny obwód - 22cm
Funkcje:
- DATOWNIK - Wskaźnik dni miesiąca i dni tygodnia.
Informacje ogólne:
- MADE IN SWISS - Wykonany w Szwajcarii.
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek AVIATOR,
- firmowe opakowanie AVIATOR,
- instrukcja obsługi,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Douglas Day-Date |
| Model | V.3.20.0.142.5 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Szwajcaria |
| Mechanizm | Mechaniczny z automatycznym naciągiem |
| Wodoszczelność | 100m / 10atm |
| Szkło | Szafirowe |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Srebrny |
| Koperta - Wysokość | 45mm |
| Koperta - Szerokość | 45mm |
| Koperta - Grubość* | 12mm |
| Tarcza - Kolor | Czarny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek - Rodzaj | Bransoleta |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Stal nierdzewna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Srebrny |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 22mm |
| Szerokość przy zapięciu | 22mm |
| Maksymalny obwód | 22cm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Wskaźnik dnia tygodnia | Tak |
| Wskaźnik dnia miesiąca (Datownik) | Tak |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
AVIATOR V.3.20.0.142.5 - Douglas Day-Date - Męski - Zegarek na bransolecie
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni