Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową,
Koperta:
- Materiał - CERAMIKA / ALLOY,
- Kształt - OKRĄGŁY,
- Kolor - BIAŁO-RÓŻOWO ZŁOTY,
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 34mm / GRUBOŚĆ 8,5mm,
- Wodoszczelność - 30M / 3ATM,
- Szkło - MINERALNE - niska odporność na zarysowania,
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu,
- Kolor - BIAŁY,
- Indeksy - w kolorze MIEDZIANYM,
- Wskazówki - w kolorze MIEDZIANYM,
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA,
- Materiał - CERAMIKA / ALLOY,
- Kolor - BIAŁO-RÓŻOWO ZŁOTY,
- Szerokość przy mocowania - 16mm,
- Szerokość przy zapięciu - 14mm,
- Maksymalny obwód - 18cm
Funkcje:
- BRAK.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - STANY ZJEDNOCZONE (USA)
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek ANNE KLEIN,
- firmowe opakowanie ANNE KLEIN,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | AK/3160BKGB |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Stany Zjednoczone (USA) |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Ceramika/Alloy |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Biało-Różowo Złoty |
| Koperta - Wysokość | 34mm |
| Koperta - Szerokość | 34mm |
| Koperta - Grubość* | 8,5mm |
| Tarcza - Kolor | Biały |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 16mm |
| Szerokość przy zapięciu | 14mm |
| Maksymalny obwód | 18cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
ANNE KLEIN AK/3160WTRG - Damski - Zegarek na bransolecie
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni