Opis
Oryginalny pasek do zegarka VOSTOK EUROPE Ekranoplan-2:
- 6S21-546A508
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - PASEK
- Materiał - SKÓRA
- Struktura - GŁADKI z przeszyciem w kolorze białym
- Kolor - CZARNY
- Mocowanie - UNIWERSALNE
Zapięcie:
- Rodzaj - KLAMERKA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNY
Szerokość:
- przy mocowaniu - 25mm
- przy klamerce - 23mm
Długość:
- część z klamerką - 80mm*
- część z dziurkami - 125mm*
*Zaokrąglenie pomiarów (≈5mm ; +/-2mmΔX)
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Ekranoplan-2 |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Kraj pochodzenia marki | Litwa |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 25mm |
| Szerokość przy zapięciu | 23mm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Pasek - Długość - Część Z Dziurkami | 125mm |
| Pasek - Długość - Część Ze Sprzączką | 80mm |
Bezpieczeństwo
Producent
Koliz Vostok, UAB
Vytenio g. 22
LT-03229 Vilnius, Litwa
info@vostok-europe.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Koliz Vostok, UAB
Vytenio g. 22
LT-03229 Vilnius, Litwa
info@vostok-europe.com
Importer
"POLJOT EURO" GIGAURI GOCZA
ul. Igańska, nr 24
04-087 Warszawa, Polska
sklep@poljot.com.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
VOSTOK EUROPE Ekranoplan-2 [A508] - 25mm - Czarny - Skórzany pasek do zegarka
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni