Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | GZ71-20 |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Kraj pochodzenia marki | Polska |
| Pasek - Rodzaj | Pasek |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Skóra naturalna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Beżowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 20mm |
| Szerokość przy zapięciu | 18mm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Pasek - Długość - Część Z Dziurkami | 125mm |
| Pasek - Długość - Część Ze Sprzączką | 75mm |
Bezpieczeństwo
Producent
Hurtownia Tekla
ul.Książkowa 9G/115
03-134 Warszawa, Polska
adampieta@wp.pl
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Hurtownia Tekla
ul.Książkowa 9G/115
03-134 Warszawa, Polska
adampieta@wp.pl
Importer
Hurtownia Tekla
ul.Książkowa 9G/115
03-134 Warszawa, Polska
adampieta@wp.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
TEKLA GZ71 - 20mm - CIEMNY BEŻOWY - Skórzany pasek do zegarka
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni