Opis
Oryginalny pasek do zegarka SKAGEN Anita SKW2405
- W zestawie teleskopy do mocowania paska
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - PASEK
- Materiał - SKÓRA NATURALNA
- Struktura - GŁADKI
- Kolor - JASNY BRĄZ
- Mocowanie - UNIWERSALNE
Zapięcie:
- Rodzaj - KLAMERKA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - RÓŻOWO ZŁOTY
Szerokość:
- przy mocowaniu - 14mm
- przy klamerce - 14mm
Długość:
- część z klamerką - 65mm*
- część z dziurkami - 100mm*
*Zaokrąglenie pomiarów (≈5mm ; +/-2mmΔX)
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Anita |
| Model | SKW2405-pasek |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Kraj pochodzenia marki | Dania |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 14mm |
| Szerokość przy zapięciu | 14mm |
| Zapięcie - Kolor | Różowe Złoto |
| Pasek - Długość - Część Z Dziurkami | 100mm |
| Pasek - Długość - Część Ze Sprzączką | 65mm |
Bezpieczeństwo
Producent
Fossil Group Americas
901 S. Central Expy
TX 75080 Richardson, Stany Zjednoczone
info@fossil.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Fossil Europe BV
Taurusavenue 16 A
2132 LS Hoofddorp, Holandia
info@fossil.com
Importer
PHU "JUBILER" Sp. z o.o.
02-822
Poleczki 13 Warszawa, Polska
serwis@phujubiler.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
SKAGEN Anita SKW2405 - 14mm - JASNY BRĄZ - Skórzany pasek do zegarka
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni