Opis
Oryginalny pasek SEIKO L0L8012J0 do zegarka:
- SBDC091 [6R35 00E0]
- SPB121J1 [6R35 00E0]
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - PASEK
- Materiał - SKÓRA NATURALNA
- Struktura - KROKODYL imitacja
- Kolor - CIEMNY BRĄZ
- Mocowanie - UNIWERSALNE
Zapięcie:
- Rodzaj - ZAPIĘCIE PÓŁMOTYLKOWE
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNY
Szerokość:
- przy mocowaniu - 20mm
- przy klamerce - 18mm
Długość:
- część z klamerką - 60mm*
- część z dziurkami - 130mm*
*Zaokrąglenie pomiarów (≈5mm ; +/-2mmΔX)
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | L0L8012J0 |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Kraj pochodzenia marki | Japonia |
| Pasek - Rodzaj | Pasek |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Skóra naturalna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Brązowy - Ciemny |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 20mm |
| Szerokość przy zapięciu | 18mm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Pasek - Długość - Część Z Dziurkami | 130mm |
| Pasek - Długość - Część Ze Sprzączką | 60mm |
Bezpieczeństwo
Producent
Seiko Watch Corporation
26-1, Ginza 1-Chome, Chuo-ku
104-8118 Tokio, Japonia
info@seiko.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Seiko Germany, Branch of Seiko Watch Europe S.A.S.
Parsevalstr. 9 a/b
40468 Düsseldorf, Niemcy
info@seiko.de
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
SEIKO L0L8012J0 - 20mm - CIEMNY BRĄZ - Skórzany pasek do zegarka SRB121J1
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni