Opis
PACIFIC U26 - Pasek rozciągany do Apple Watch 38/40mm w kolorze czarnym.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | U26 - 1 - 38/40 |
| Gwarancja | 1 miesiąc |
| Kraj pochodzenia marki | Polska |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Profilowane |
| Szerokość przy mocowaniu | 32mm |
| Szerokość przy zapięciu | 22mm |
| Pasek / Bransoleta - Długość | 13,5cm |
Bezpieczeństwo
Producent
PERFECT HURT WOJCIECH KOZŁOWSKI
Ul. Godebskiego 2d
05-090 Janki, Polska
perfect.hurtownia@gmail.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
PERFECT HURT WOJCIECH KOZŁOWSKI
ul. Godebskiego 2d
05-090 Janki, Polska
perfect.hurtownia@gmail.com
Importer
PERFECT HURT WOJCIECH KOZŁOWSKI
Ul. Godebskiego 2d
05-090 Janki, Polska
perfect.hurtownia@gmail.com
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PACIFIC U26 - Pasek rozciągany do Apple Watch 38/40 - Czarny
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni