Opis
Oryginalny pasek do zegarka ORIENT STAR Lady
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - PASEK
- Materiał - SKÓRA NATURALNA
- Kolor - CZARNY
- Mocowanie - UNIWERSALNE (teleskopy w zestawie)
Szerokość:
- przy mocowaniu - 14mm
- przy klamerce - 12mm
Długość:
- część z klamerką - 60mm*
- część z dziurkami - 115mm*
*Zaokrąglenie pomiarów (≈5mm ; +/-2mmΔX)
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | UL024W14 |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Kraj pochodzenia marki | Japonia |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 14mm |
| Szerokość przy zapięciu | 12mm |
| Pasek - Długość - Część Z Dziurkami | 115mm |
| Pasek - Długość - Część Ze Sprzączką | 60mm |
Bezpieczeństwo
Producent
SEIKO HONG KONG LTD.
Lai Chi Kok Road, Kowloon, Hong Kong
8/F, Ying Tung Industrial Building
802 Hong Kong, Hongkong SAR
info@seiko.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
"POLJOT EURO" GIGAURI GOCZA
ul. Igańska, nr 24
04-087 Warszawa, Polska
sklep@poljot.com.pl
Importer
"POLJOT EURO" GIGAURI GOCZA
ul. Igańska, nr 24
04-087 Warszawa, Polska
sklep@poljot.com.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
ORIENT STAR UL024W14 - 14mm - CZARNY - Skórzany pasek do zegarka
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni