Opis
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - PASEK
- Materiał - NYLONOWY
- Kolor - GRANATOWY / CZERWONY / ŻÓŁTY
- Mocowanie - UNIWERSALNE
Zapięcie:
- Rodzaj - KLAMERKA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNY
Szerokość:
- przy mocowaniu - 22mm
- przy klamerce - 22mm
Długość:
- całkowita - 260mm*
*Zaokrąglenie pomiarów (≈5mm ; +/-2mmΔX)
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Band Nas. Cannete Blue/Red/Yellow |
| Model | A01U3972A74896CR22 |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Kraj pochodzenia marki | Włochy |
| Pasek - Rodzaj | Pasek |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Nylon |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Granatowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 22mm |
| Szerokość przy zapięciu | 22mm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Pasek / Bransoleta - Długość | 26cm |
Bezpieczeństwo
Producent
Diffusione Italiana Preziosi S.p.A.
Via Commerciale 29
35010 Fratte, Włochy
info.straps@morellato.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Diffusione Italiana Preziosi S.p.A.
Via Commerciale 29
35010 Fratte, Polska
info.straps@morellato.com
Importer
"POLJOT EURO" GIGAURI GOCZA
ul. Igańska, nr 24
04-087 Warszawa, Polska
sklep@poljot.com.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
MORELLATO Nastro Cannete - GRANATOWY - 22mm - Nylonowy pasek do zegarka
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni