Opis
LAVVU Sport - Gładka skóra wołowa Top Grain
- Hiszpańska skóra "Top Grain", z której wykonany jest ten pasek, jest często określana jako najlepsza skóra na świecie.
- Podczas gdy powszechnie dostępne paski skórzane zawierają jedynie sprasowane dolne warstwy skóry (tzw. "Genuine Leather"), w przypadku skóry "Top Grain" wybierane są jedynie najdelikatniejsze i najbardziej wytrzymałe części górnej skóry. Są one następnie cięte na precyzyjne kawałki, barwione organicznie przy użyciu naturalnych barwników i zszywane bawełnianą nicią, aby nadać im sportowy charakter.
- W słonecznej Hiszpanii, dzięki tej precyzyjnej pracy ręcznej powstają wyjątkowe, trwałe i giętkie paski z najlepszych na świecie materiałów, gotowe nadać Twojemu zegarkowi niepowtarzalny i luksusowy wygląd.
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - PASEK
- Materiał - SKÓRA WOŁOWA TOP GRAIN
- Struktura - GŁADKI z przeszyciem w kolorze paska
- Kolor - CZARNY
- Mocowanie - UNIWERSALNE [teleskopy w zestawie]
Zapięcie:
- Rodzaj - KLAMERKA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNY
Szerokość:
- przy mocowaniu - 12mm
- przy klamerce - 10mm
Długość:
- część z klamerką - 65mm*
- część z dziurkami - 105mm*
*Zaokrąglenie pomiarów (≈5mm ; +/-2mmΔX)
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Sport |
| Model | LSAUB12 |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Kraj pochodzenia marki | Czechy |
| Pasek - Rodzaj | Pasek |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Skóra naturalna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Czarny |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 12mm |
| Szerokość przy zapięciu | 10mm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Pasek - Długość - Część Z Dziurkami | 105mm |
| Pasek - Długość - Część Ze Sprzączką | 65mm |
Bezpieczeństwo
Producent
Továrna na čas s.r.o.
U Dubu 748
549 01 Nové Město nad Metují, Czechy
info@tovarnanacas.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Továrna na čas s.r.o.
U Dubu 748
549 01 Nové Město nad Metují, Czechy
info@tovarnanacas.cz
Importer
Továrna na čas s.r.o.
U Dubu 748
549 01 Nové Město nad Metují, Czechy
info@tovarnanacas.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
LAVVU LSAUB12 - Sport - 12mm - CZARNY - Skórzany pasek do zegarka
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni