Opis
Nubuk, czyli delikatna szczotkowana skóra, przypomina zamsz i jest przyjemna w dotyku i dla oka. Co więcej, hiszpańska skóra "Top Grain", z której wykonany jest pasek LAVVU, jest uważana za najlepszą skórę na świecie.
Podczas gdy powszechnie dostępne paski skórzane zawierają tylko sprasowane dolne warstwy skóry (zwane "Genuine Leather"), do produkcji skóry "Top Grain" wybierane są tylko najlepsze i najtrwalsze części górnej skóry. Są one następnie cięte na precyzyjne części, barwione organicznie naturalnymi barwnikami i zszywane bawełnianą nicią.
W słonecznej Hiszpanii ta precyzyjna ręczna praca tworzy wyjątkowe, trwałe i elastyczne paski wykonane z najlepszych na świecie materiałów, gotowe nadać Twojemu zegarkowi wyjątkowy i luksusowy wygląd.
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - PASEK
- Materiał - SKÓRA
- Kolor - BEŻOWY
Zapięcie:
- Rodzaj - KLAMERKA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNY
Szerokość:
- przy mocowaniu - 20mm
- przy klamerce - 16mm
Długość:
- część z klamerką - 75mm*
- część z dziurkami - 120mm*
*Zaokrąglenie pomiarów (≈5mm ; +/-2mmΔX)
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Nubuk |
| Model | LSACF20 |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Kraj pochodzenia marki | Czechy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 20mm |
| Szerokość przy zapięciu | 18mm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Pasek - Długość - Część Z Dziurkami | 120mm |
| Pasek - Długość - Część Ze Sprzączką | 75mm |
Bezpieczeństwo
Producent
Továrna na čas s.r.o.
U Dubu 748
549 01 Nové Město nad Metují, Czechy
info@tovarnanacas.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Továrna na čas s.r.o.
U Dubu 748
549 01 Nové Město nad Metují, Czechy
info@tovarnanacas.cz
Importer
Továrna na čas s.r.o.
U Dubu 748
549 01 Nové Město nad Metují, Czechy
info@tovarnanacas.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
LAVVU Nubuk LSACF20 - 20mm - BEŻOWY - Skórzany pasek do zegarka
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni