Opis
Skórzany pasek LAVVU z kolekcji NYLON
- Pasek został wykonany z wysokiej jakości skóry "Top Grain" połączonej z popularnym nylonem.
- Nylon to syntetyczny materiał przypominający tkaninę, który charakteryzuje się elastycznością i odpornością na rozciąganie. Dzięki temu pasek dopasowuje się do nadgarstka i nie traci swojego kształtu. Jednocześnie ma dobre właściwości wodoodporne – skutecznie odprowadza wilgoć ze skóry.
- Podszewka tego paska wykonana jest z hiszpańskiej skóry "Top Grain". Jest ona uważana za najlepszą skórę na świecie. Podczas gdy powszechnie dostępne paski skórzane zawierają tylko sprasowane dolne warstwy skóry (tzw. "Genuine Leather"), w przypadku skóry "Top Grain" wybierane są tylko najwyższej jakości i najtrwalsze części górnej skóry.
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - PASEK
- Materiał - NYLON podszyty skórą licową
- Kolor - CIEMNY BRĄZ
Zapięcie:
- Rodzaj - KLAMERKA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNY
Szerokość:
- przy mocowaniu - 22mm
- przy klamerce - 20mm
Długość:
- część z klamerką - 75mm*
- część z dziurkami - 120mm*
*Zaokrąglenie pomiarów (≈5mm ; +/-2mmΔX
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Nylon |
| Model | LSABC22 |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Kraj pochodzenia marki | Czechy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 22mm |
| Szerokość przy zapięciu | 20mm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Pasek - Długość - Część Z Dziurkami | 120mm |
| Pasek - Długość - Część Ze Sprzączką | 75mm |
Bezpieczeństwo
Producent
Továrna na čas s.r.o.
U Dubu 748
549 01 Nové Město nad Metují, Czechy
info@tovarnanacas.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Továrna na čas s.r.o.
U Dubu 748
549 01 Nové Město nad Metují, Czechy
info@tovarnanacas.cz
Importer
Továrna na čas s.r.o.
U Dubu 748
549 01 Nové Město nad Metují, Czechy
info@tovarnanacas.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
LAVVU Nylon LSABC22 - 22mm - CIEMNY BRĄZ - Pasek do zegarka
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni