Opis
HIRSCH Wild Calf - Niezawodny towarzysz w życiu codziennym. Oszczędność i trwałość to jego najważniejsze atrybuty.
- Bardzo wytrzymała i odporna na zniszczenie, pigmentowana skóra o drobnych porach, z powierzchnią o jedwabistym połysku. Podszewka HIRSCH Softglove.
Szczegóły:
- Wersja płaska
- Efektowna klamerka w wersji HIRSCH Tradition Design
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - PASEK
- Materiał - SKÓRA
- Kolor - BURGUND
- Mocowanie - UNIWERSALNY
Zapięcie:
- Rodzaj - KLAMERKA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNY
Szerokość:
- przy kopercie - 20mm
- przy klamerce - 18mm
Długość:
- część z klamerką - 69,5mm
- część z dziurkami - 110,5mm
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Wild Calf |
| Model | 13600286-2-20 |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Kraj pochodzenia marki | Austria |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 20mm |
| Szerokość przy zapięciu | 18mm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Pasek - Długość - Część Z Dziurkami | 110mm |
| Pasek - Długość - Część Ze Sprzączką | 70mm |
Bezpieczeństwo
Producent
HIRSCH Armbänder GmbH
Hirschstrasse 5
A-9020 Klagenfurt, Austria
information@hirschag.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
HIRSCH Armbänder GmbH
Hirschstrasse 5
A-9020 Klagenfurt, Austria
information@hirschag.com
Importer
Hirsch Bransolety Polska
ul. Młyńska 12
61-730 Poznań, Polska
elzbieta.siudak@hirschag.com
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
HIRSCH Wild Calf M - BIAŁY - 20mm - Skórzany pasek do zegarka o strukturze Gładkiej
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni