Opis
HIRSCH Lucca - Ucieleśnienie najwyższej klasy włoskiej sztuki rzemiosła garbarskiego w interpretacji HIRSCH
- Pozostająca w pierwotnym stanie, garbowana wyłącznie za pomocą garbników roślinnych skóra wołowa z otwartymi porami, z centralnego płata skóry z charakterystycznymi zmarszczkami. Wyjątkowa miękkość dzięki specjalnemu procesowi leżakowania materiału w beczce. Podszewka HIRSCH Oysterglove Supersoft.
Szczegóły paska:
- Grube wyściełanie
- Zaakcentowany szew zeszytowy w stylu manufakturowym
- Ręcznie wykonany ścieg zabezpieczający przy szlufce
- Ręcznie wykonany szew przy klamerce
- Rembording i krawędzie lakierowane
- Kontrastujące, trzykrotnie lakierowane ręcznie krawędzie
- Wysokiej jakości klamerka ze stali szlachetnej w wersji HIRSCH Classic
- Wbudowane teleskopy szybkiego montażu [Quick Release]
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - PASEK
- Materiał - SKÓRA NATURALNA
- Kolor - CZARNY
- Mocowanie - UNIWERSALNE
Zapięcie:
- Rodzaj - KLAMERKA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNY
Szerokość:
- przy mocowaniu - 22mm
- przy klamerce - 20mm
Długość:
- część z klamerką - 80mm*
- część z dziurkami - 120mm*
*Zaokrąglenie pomiarów (≈5mm ; +/-2mmΔX)
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Lucca L |
| Model | 04902050-2-22 |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Kraj pochodzenia marki | Austria |
| Pasek - Rodzaj | Pasek |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Skóra naturalna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Czarny |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 22mm |
| Szerokość przy zapięciu | 20mm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Pasek - Długość - Część Z Dziurkami | 120mm |
| Pasek - Długość - Część Ze Sprzączką | 80mm |
Bezpieczeństwo
Producent
HIRSCH Armbänder GmbH
Hirschstrasse 5
A-9020 Klagenfurt, Austria
information@hirschag.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
HIRSCH Armbänder GmbH
Hirschstrasse 5
A-9020 Klagenfurt, Austria
information@hirschag.com
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
HIRSCH Lucca L - CZARNY - 22mm - Skórzany pasek do zegarka
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni