Opis
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - PASEK
- Materiał - SKÓRA NATURALNA
- Struktura - JASZCZURKA
- Kolor - CZARNY
- Mocowanie - TELESKOPY SZYBKIEGO MONTAŻU
Zapięcie:
- Rodzaj - KLAMERKA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - ZŁOTY
Szerokość:
- przy mocowaniu - 18mm
- przy klamerce - 16mm
Długość:
- część z klamerką - 80mm*
- część z dziurkami - 120mm*
*Zaokrąglenie pomiarów (≈5mm ; +/-2mmΔX)
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Lizard L |
| Model | 01866050-1-18 |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Kraj pochodzenia marki | Austria |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 18mm |
| Szerokość przy zapięciu | 16mm |
| Zapięcie - Kolor | Złoty |
| Pasek - Długość - Część Z Dziurkami | 120mm |
| Pasek - Długość - Część Ze Sprzączką | 80mm |
Bezpieczeństwo
Producent
HIRSCH Armbänder GmbH
Hirschstrasse 5
A-9020 Klagenfurt, Austria
information@hirschag.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
HIRSCH Armbänder GmbH
Hirschstrasse 5
A-9020 Klagenfurt, Austria
information@hirschag.com
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
HIRSCH Lizard L - CZARNY - 18mm - Skórzany pasek do zegarka
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni