Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Camelgrain L |
| Model | 01009050-1-18 [QR] |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Kraj pochodzenia marki | Austria |
| Pasek - Rodzaj | Pasek |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Skóra naturalna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Czarny |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 18mm |
| Szerokość przy zapięciu | 16mm |
| Zapięcie - Kolor | Złoty |
| Pasek - Długość - Część Z Dziurkami | 120mm |
| Pasek - Długość - Część Ze Sprzączką | 80mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
HIRSCH Camelgrain L - CZARNY - 18mm - Skórzany pasek do zegarka
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni