Opis
HIRSCH BAGNORE - Pięknie retro - i wcale nie z wczoraj!
- Dzięki szlachetnemu wyglądowi vintage model BAGNORE prezentuje szczególne podejście do życia. Refleksja na temat tego, co sprawdzone. A jednocześnie wyraźny wyraz oryginalności. Specjalnie garbowana skóra cielęca w stylu retro zachwyca wysoką jakością i elastycznością.
- Model ten wziął swoją nazwę od włoskiej wioski Bagnore, tradycyjnej wioski w Toskanii. Przywiązanie do naturalności wysokiej jakości materiału. Bransoletka zegarka wykonana jest w całości ze skóry – a dokładniej z delikatnej środkowej części skóry cielęcej o szlachetnym, charakterystycznym usłojeniu. Naturalna skóra cielęca o otwartych porach jest garbowana roślinnie. Dzięki mieleniu w beczce materiał uzyskuje niezwykłą teksturę i elastyczność. Specjalne wykończenie krawędzi nadaje bransoletce patynę na krawędziach i pętelkach
- Ścięte krawędzie w stylu retro i potrójny, ręcznie szyty, ozdobny szew na pasku przy mocowaniu zegarka sprawiają, że BAGNORE to stylowy klasyk z urokiem vintage. Ekskluzywny model uzupełnia elegancka klamra ze stali nierdzewnej w tradycyjnym stylu HIRSCH i system HIRSCH Quick Release.
Szczegóły:
- Skóra cielęca garbowana roślinnie
- Patyna na krawędziach i pętelkach
- Potrójne, ręcznie szyte szwy z tyłu
- Cięte krawędzie w stylu retro
- Wbudowane teleskopy szybkiego montażu [Quick Release]
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - PASEK
- Materiał - SKÓRA
- Kolor - ZŁOTY BRĄZ
- Mocowanie - UNIWERSALNY
Zapięcie:
- Rodzaj - KLAMERKA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNY
Szerokość:
- przy kopercie - 22mm
- przy klamerce - 18mm
Długość:
- część z klamerką - 80mm
- część z dziurkami - 120mm
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Bagnore L |
| Model | 05502070-2-22 [QR] |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Kraj pochodzenia marki | Austria |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 22mm |
| Szerokość przy zapięciu | 18mm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Pasek - Długość - Część Z Dziurkami | 120mm |
| Pasek - Długość - Część Ze Sprzączką | 80mm |
Bezpieczeństwo
Producent
HIRSCH Armbänder GmbH
Hirschstrasse 5
A-9020 Klagenfurt, Austria
information@hirschag.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
HIRSCH Armbänder GmbH
Hirschstrasse 5
A-9020 Klagenfurt, Austria
information@hirschag.com
Importer
Hirsch Bransolety Polska
ul. Młyńska 12
61-730 Poznań, Polska
elzbieta.siudak@hirschag.com
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
HIRSCH Bagnore L - ZŁOTOBRĄZOWY - 22mm - Skórzany pasek do zegarka
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni