Opis
Pasek pasuje do wszystkich zegarków CASIO z początkiem symbolu:
-
LDF-30 / LDF-31 / LDF-50 / LDF-51 / LDF-52 /
Oryginalny pasek CASIO 10289296 do zegarka:
- LDF-30-4A / LDF-31-4A / LDF-51-4A /
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - PASEK
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kolor - RÓŻOWY
- Mocowanie - PROFILOWANE
Zapięcie:
- Rodzaj - KLAMERKA
- Materiał - TWORZYWO
- Kolor - BIAŁY
Szerokość:
- przy kopercie - 19,5mm
- przy mocowaniu - 12mm
- przy klamerce - 18mm
Długość:
- część z klamerką - 65mm*
- część z dziurkami - 115mm*
*Zaokrąglenie pomiarów (≈5mm ; +/-2mmΔX)
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | 10289296 |
| Gwarancja | 1 miesiąc |
| Kraj pochodzenia marki | Japonia |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Profilowane |
| Szerokość przy mocowaniu | 12mm |
| Szerokość przy zapięciu | 18mm |
| Zapięcie - Kolor | Biały |
| Pasek - Długość - Część Z Dziurkami | 110mm |
| Pasek - Długość - Część Ze Sprzączką | 65mm |
Bezpieczeństwo
Producent
CASIO COMPUTER CO LTD
Casio-Platz 1
D-22848 Norderstedt, Niemcy
info@casio.de
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CASIO COMPUTER CO LTD
Casio-Platz 1
D-22848 Norderstedt, Niemcy
info@casio.de
Importer
GRUPA ZIBI S.A.
ul. Wirażowa 119
02-145 Warszawa, Polska
zibi@zibi.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
CASIO 10289296 - Pasek do zegarka - LDF-30-4A / LDF-31-4A / LDF-51-4A - Różowy
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni