Opis
Pasek pasuje do wszystkich zegarków CASIO z początkiem symbolu:
- G-304RL /
Oryginalny pasek CASIO 10216854 do zegarka:
- G-304RL-1A1V /
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - PASEK
- Materiał - TWORZYWO
- Kolor - CZARNY
- Mocowanie - PROFILOWANE
Zapięcie:
- Rodzaj - KLAMERKA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNY
Szerokość:
- przy kopercie - 26mm
- przy mocowaniu - 13mm
- przy klamerce - 21mm
Długość:
- część z klamerką - 65mm*
- część z dziurkami - 140mm*
*Zaokrąglenie pomiarów (≈5mm ; +/-2mmΔX)
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | 10216854 |
| Gwarancja | 1 miesiąc |
| Kraj pochodzenia marki | Japonia |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Profilowane |
| Szerokość przy mocowaniu | 13mm |
| Szerokość przy zapięciu | 21mm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Pasek - Długość - Część Z Dziurkami | 140mm |
| Pasek - Długość - Część Ze Sprzączką | 65mm |
Bezpieczeństwo
Producent
CASIO COMPUTER CO LTD
Casio-Platz 1
D-22848 Norderstedt, Niemcy
info@casio.de
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CASIO COMPUTER CO LTD
Casio-Platz 1
D-22848 Norderstedt, Niemcy
info@casio.de
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
CASIO 10216854 - Pasek do zegarka - G-304 / G-304RL-1A1V - Czarny
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni